byla pojmenována 2 znamení zvěrokruhu, podle kterých v dubnu začne série pohádkového štěstí – 24 Global News | Latest International Breaking News Today

byla pojmenována 2 znamení zvěrokruhu, podle kterých v dubnu začne série pohádkového štěstí – Latest International Breaking News Today


Duben 2024 je měsícem retrográdního Merkuru. Svůj vliv rozšíří do všech oblastí života. Proto budou muset zástupci všech znamení zvěrokruhu v příštích 30 dnech jednat v podmínkách naprostého chaosu a nejistoty. Abyste neuvízli v temném pruhu, je lepší nedělat náhlé pohyby a nevstupovat do konfliktů. Anděl strážný však i v tomto těžkém období ukáže cestu ke štěstí pro tato dvě znamení zvěrokruhu.

Vodnář

Vodnáři v dubnu budou mít touhu dělat si vše po svém. A přesně to od nich Mercury retrográdní očekává. Obdaří Vodnáře kolosální energií zaměřenou na získání ještě větší svobody, zralosti, materiální a duchovní nezávislosti.

I když potřebujete přerušit vztahy s jedním z vašich známých, přátel nebo kolegů, všechny problémy se vyřeší beze ztrát.

Anděl strážný pomůže Vodnáři najít cestu ke štěstí a stanovit si ty správné cíle. Na přemýšlení o nich bude celý měsíc. Musíte však jednat až po 25. Pak se jistě vše podaří a retrortuť vaše plány nezničí.

Rada astrologa: i když vám bude v období od 1. dubna do 25. dubna nabídnuta nová práce nebo půjčka, odmítněte, jinak odmítnete bez práce a bez peněz.

Pokračování na další straně

-24 Global News | Latest International Breaking News Today
#byla #pojmenována #znamení #zvěrokruhu #podle #kterých #dubnu #začne #série #pohádkového #štěstí

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top