Kde se ukrýt v případě třetí světové války? Seznam nejbezpečnějších zemí – 24 Global News | Latest International Breaking News Today

Kde se ukrýt v případě třetí světové války? Seznam nejbezpečnějších zemí – Latest International Breaking News Today


Žijeme v éře nejistoty, kde jsou otázky budoucnosti a bezpečnosti stále naléhavější. Tváří v tvář hrozbě globálních konfliktů se mnoho lidí ptá, kde na světě by mohli najít úkryt. Odpověď na tuto otázku přináší nedávno odhalený seznam míst, která se mohou ukázat jako útočiště v případě vypuknutí 3. světové války.

Globální hledání azylu

Přemýšleli jste někdy, kde by bylo nejlepší hledat útočiště v případě globálního konfliktu? Daily Mail představil seznam zemí a regionů, které mohou nabídnout bezpečnost v tak extrémních podmínkách. Bohužel Polsko mezi těmito místy nebylo, což může být dáno jeho geografickou polohou v blízkosti potenciálních konfliktních oblastí.

Zajímavostí je, že na vrcholu žebříčku je Antarktida – region známý svým drsným klimatem a vzdáleností od hlavních center civilizace. Antarktida se jako těžko přístupné a málo navštěvované místo jeví jako bezpečné útočiště v případě konfliktu.

Argentina byla vybrána jako další bezpečné místo díky své historii a schopnosti přežít v obtížných podmínkách, včetně možnosti vyhnout se hladomoru v důsledku jaderného konfliktu. Na seznam se dostal i Bhútán , známý svou politikou neutrality a těžko dostupnou polohou.

Mezi další doporučená místa patřilo Chile , ceněné pro své přírodní zdroje a plodiny, které se v době krize mohou ukázat jako neocenitelné. Dále byly Fidži a Grónsko vyčleněny pro své přírodní zdroje a politickou neutralitu.

Na seznamu jsou také země jako Island, Indonésie, Nový Zéland, Švýcarsko a Tuvalu , z nichž každá má jedinečné vlastnosti, které mohou zajistit bezpečnost v případě globálních konfliktů.

Pokračování na další straně

See also  Här är siffrorna som visar hur det gick för Bil & Tågservice i Kristinehamn AB under 2023 - 24 Global News | Latest International Breaking News Today

-24 Global News | Latest International Breaking News Today
#Kde #ukrýt #případě #třetí #světové #války #Seznam #nejbezpečnějších #zemí

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top